categoriiJoburi pe categorii

Zidar

Tara : Franta
Oras : Bucuresti
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 5
Valabilitate : 24-08-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Calificare/experienta minima de  3-5 ani in zidarie.Persoana capabila sa lucreze in echipa dar si autonom,atenta la detalii,dornica tot timpul in a se perfectiona si care sa respecte normele de calitate ale lucrarilor efectuate.Permis cat.B

RESPONSABILITATI:

Zidarie de structura si compartimentare efectuata preponderent din boltari si caramida.

BENEFICII:

Salarizare totala neta plecand de la 1700 euro,cazare,transport,asigurare medicala platite de angajator.

Descrierea companiei :
Constructii rezidentiale si nerezidentiale..