categoriiJoburi pe categorii

Vanzatoare Magazin Alimentar

Tara : Romania
Oras : Bucuresti
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 13-03-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Magazinul este situat in sectorul 6 zona Metrou Crangasi - Petrache Poenaru.

Avem disponibile doua ture pentru postul de vanzatoare.

Tura I - 16:00 - 22:00 (de Luni pana Vineri - 42 lei/zi - 882lei/luna)
Tura II -07:00 - 22:00 (Sambata - Duminica - 105 lei/zi - 1050 lei/luna)

Bonusuri:

Vechime 50 lei/an.
Tips de la clienti.

Candidatul ideal

-Experienta anterioara in comert constituie avantaj
-Orientare si deschidere catre clienti
-Responsabilitate si seriozitate
-Asumarea responsabilitatilor
-Flexibilitate si spirit de echipa
-Dinamism si sipirit de initiativa

Descrierea jobului

-sa indeplinesti corect sarcinile specifice postului
-sa contribui la asigurarea unie imagini placute a magazinului
-sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
-sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar
-sa asiguri ordinea si curatenia spatiului de lucru

0728 076 569