categoriiJoburi pe categorii

Sudori so sudorite CO2 in Franta

Tara : Romania
Oras : Brasov
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 7
Valabilitate : 12-12-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Staff Temp Ro angajeaza sudori si sudorite mig-mag pentru client din Franta.

Candidatul ideal

• Minim 3 ani experienta pe suduri groase, multistrat

• Dexteritate si atentie la detalii

• Experienta in lucru cu diverse componente din domeniul feroviar sau din domeniul constructiilor de masini si utilaje grele

RESPONSABILITATI:

 Descrierea jobului

• Sudarea pieselor din domeniul feroviar (sasiuri, boghiuri, lonjeroane etc)

• Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca

 • Realizarea obiectului finit conform normelor si cerintelor

BENEFICII:

• Loc de munca stabil

• Contract legal romanesc

• Cazare asigurata

• Transport local organizat

• Salariu de minim 1800 Euro net la norma de baza

 • Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25-50% (in functie de numarul efectuat)

• Asigurare medicala internationala privata