categoriiJoburi pe categorii

Sudori 111 si lacatusi-montatori in Franta

Tara : Franta
Oras : Brasov
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 12
Valabilitate : 19-03-2019
CANDIDATUL IDEAL:

Angajam sudor pe electrod pentru client important din Franta. Santierele se deschid la jumatatea lunii martie.

Cerinte:
*persoana serioasa, muncitoare
*experienta minim 2 ani pe procedeul 111 (electrod) pentru sudor

*experienta in montare, fixare si aftuire componente metalice pentru lacatus
*experienta in lucru la inaltime in nacela, ham, pe schela
*calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania cu cel putin 30 zile inainte de semnarea contractului cu noi
*constituie avantaj permis categ. B

RESPONSABILITATI:

*sudare silozuri de cereale cu procedeul 111
*lucru la inaltime (in nacela, ham etc)
*pregatire si reglare aparat de sudura
*organizarea locului de munca

* lucru in echipa (lacatus +sudor)

BENEFICII:

*pachet salarial compus din salariu in tara (lei) si diurna (euro) cele doua insumand 1700 euro
*ore suplimentare platite cu spor de ore suplimentare
*cazare
*transport local si international
*asigurare medicala
* suport pe perioada detasarii
*plecari fara comision

Pentru interviu si proba de lucru ne puteti contacta la 0733060771.