categoriiJoburi pe categorii

SPECIALIST MATRITER

Tara : Romania
Oras : Brasov
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 12-07-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Companie multinatioanala din Parcul Prejmer producatoare de cofrete metalice, angajeaza  Specialist Matrite

- Cunostinte foarte bune de desen tehnic, intretinere si reparatii matrite;

- Experinta in domeniul prelucrarilor mecanice (frezare, strunjire, gaurire,filetare, rectificare, debitare, etc.);

- Cunostinte foarte bune despre tolerante si abateri dimensionale, rugozitati, masurari tehnice;

- Experienta minim 2 ani in domeniu.

- Program de lucru in 2 schimburi, de luni pana vineri;

RESPONSABILITATI:

- Face diagnoza si da solutii tehnice preventive si corective pentru toate matritele din productie;

- Executa lucrari de intretinere a matritelor si instalatiilor din sfera sa de activitate, conform planurilor de intretinere.;

- Realizeaza diverse operatii de ajustare, pasuire, tusare, gaurire, debitare, filetare;

- Raspunde de calitatea lucrarilor de intretinere planificata si reparatii, in scopul mentinerii matritelor la parametrii proiectati de functionare;

- Participa la montajul si la punerea in functiune a matritelor noi si la scolarizarile organizate;

- Realizeaza lucrari de intretinere si reparatii a matritelor din zona de Productie;

- Verifica calitatea lucrarilor executate in conformitate cu normele specifice.

BENEFICII:

- Pachet salarial motivant;

- Transport gratuit;

- Bonus de performanta;

- Abonament medical clinica privata.

Pentru mai multe detalii sunati la numerele de telefon: 0731121041 sau 0268308281.

Eldon este o companie multinationala ce comercializeaza o gama larga de cofrete si dulapuri industriale...