categoriiJoburi pe categorii

MUNCITORI STRAINATATE

Tara : Cehia
Oras : Brasov
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 30
Valabilitate : 06-09-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Munca Strainatate-Valabil pentruToata Tara ;
Asiguram locuri de munca in STRAINATATE(CEHIA) pentru calificati,necalificati;barbati,femei,cupluri in fabrici , agricultura,silvicultura,depozite ,constructii,lacatuserie,sudura etc .Contract sezonier de munca pe o perioada de pina la un an cu posibilitate de prelungire.plecari in maxim 5 zile de la inscriere.inscrierile se pot efectua si prin telefon.NU SE PERCEP COMISIOANE.PLECARI ZILNIC DIN DIFERITE ZONE ALE TARII.(9.30-16.30)tel.0725859949