categoriiJoburi pe categorii

MUNCA STRAINATATE-necalificati

Tara : Cehia
Oras : Bacau
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 30
Valabilitate : 03-01-2019
CANDIDATUL IDEAL:

NU SE PERCEP COMISIOANE.TRANSPORT GRATUIT;
Calificati,necalificati; barbati, femei, cupluri STRAINATATE(CEHIA) in fabrici , agricultura, silvicultura, depozite ,constructii, lacatuserie, sudura etc . Contract, sezonier, de, munca, pe o perioada, de pana la, un an cu posibilitate de prelungire. cazare asigurata .INSCRIERILE SE POT EFECTUA SI PRIN TELEFON.NU SE PERCEP COMISIOANE.TRANSPORT GRATUIT. PLECARI DIN DIFERITE ZONE ALE TARII.(9.30-16.30)tel.0725859949