categoriiJoburi pe categorii

Montator Usi de Garaj - GateMaster

Tara : Romania
Oras : Cluj-napoca
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 30-06-2018
CANDIDATUL IDEAL:

calificare in domeniu (lacatus mecanic sau montator)
-abilitate practica in domeniul tehnic si executie montaj
-studii tehnice medii
-abilitate in comunicare cu clienti
-seriozitate, responsabilitate
-capabil sa lucreze in situatii de interventie sub presiunea timpului
-dinamic, dedicat si responsabil
-abilitati de a lucra in echipa
-permis de conducere, categ. B

RESPONSABILITATI:

-participa la executarea, instalarea si montarea usilor de garaj sectionale, usi industriale sectionale, automatizari pentru usi si porti
-executarea operatiilor ca sarcina de serviciu prin respectarea normelor de sanatate in munca, specifice lucrarii respective
-pregateste locul de munca, utilaje, scule, mesele de lucru, etc...astfel incat rezultatele muncii sa corespunda cerintelor de calitate si performanta in munca

BENEFICII:

- salar atractiv

- masina de servici

- bonuri de masa

Pentru mai multe informatii ne gasesti la adresa web http://www.gatemaster.ro

GateMaster este un magazin online de automatizari porti rezidentiale si industriale si nu numai. Oferim cele mai bune solutii de montaj si intretinere automatizari porti si putem realiza orice tip de cerere, indiferent de dificultatea proiectului. De asemenea, oferim o gama larga de produse conexe pentru porti rezidentiale si industriale: accesorii porti, fotocelule, centrale de comanda, telecomenzi, interfoane, amortizoare usi, butoane de acces, manere pentru porti si garduri si altele. Pentru mai multe informatii ne gasesti pe http://www.gatemaster.ro ..