categoriiJoburi pe categorii

LUCRATOR COMERCIAL/CASIER/LUCRATOR RAMPA

Tara : Romania
Oras : Bucuresti
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 0
Valabilitate : 07-06-2019
CANDIDATUL IDEAL:

Sa fie cinstit, loial și disciplinat, dând dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata și corecta fața de toate persoanele cu care vine in contact;

Ataşament, onestitate si loialitate faţă de firmă;

Abilitatea de a se înţelege bine cu oamenii şi de comunicare;

Spirit de ordine si disciplina, capacitate de comunicare.

RESPONSABILITATI:

Vânzare de combustibili din stația de distribuție carburanți și vânzarea produselor din magazinul stației;

Lucrul pe casa de marcat, încasare numerar/alte forme de plată, efectuare monetar;

Gestiunea magazinului (recepție marfă, etichetare, termene de valabilitate, inventariere);

Asigura desfasurarea activitatii comerciale curente in cadrul skid-ului GPL potrivit standardelor comerciale impuse de firma si reglementarilor in vigoare.

BENEFICII:

Mediul de munca atractiv;

Salariu avantajos;

Bonuri de masa.