categoriiJoburi pe categorii

LUCRATOR COMERCIAL/CASIER

Tara : Romania
Oras : Bucuresti
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 5
Valabilitate : 10-06-2019
CANDIDATUL IDEAL:

Esti pasionat de transport, de energie, iti place sa fii alaturi de oameni si sa faci parte dintr-o echipa motivata?

Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?

Iti doresti un loc de munca stabil?

Esti o persoana ordonata, corecta, dinamica si flexibila?

Iti place sa lucrezi cu clientii?

Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre pe unul din posturile de LUCRATOR COMERCIAL/CASIER  din statia din Rosu, judetul Ilfov

CERINTE:

Disponibilitate pentru lucrul in schimb de noapte,
Corectitudine, simt practic, persoana ordonata,
Persoana echilibrata, energica, constiincioasa.
Studii liceale
Experienta anteriora in comert si in lucrul cu computerul si/sau casa de marcat..

RESPONSABILITATI:

Operare casa de marcat
Procesarea tranzactiilor numerar si prin card
Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa
Participa la gestionarea marfurilor din magazin conform procedurilor si instructiunilor operationale ale companiei,
Recepționeaza marfurile de la furnizori in conformitate cu documentele insotitoare,
Depoziteaza, eticheteaza si aranjeaza produsele pe raft,
Verifica și consemneaza termenele de valabilitate ale produselor din magazin,
Mentinerea curateniei la locul de munca.

BENEFICII:

- pachet salarial motivant

- tichete de masa

- mediu de lucru competitive si profesionist;

Carbogaz este o companie românească, o alternativă locală a pieței carburanților din București și Ilfov. Inainte de toate, punem pret pe angajatii nostri, pe clienti si pe impactul asupra societatii, si ne propunem sa fim schimbarea pe care dorim sa o vedem in jur. Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata si astfel am reusit sa cream o atmosferă specială, familiară și informală în care clientul să beneficieze de un serviciu personalizat. ..