categoriiJoburi pe categorii

Ingrijire batrani in Austria

Tara : Romania
Oras : Toate Orasele
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 30
Valabilitate : 14-08-2013
CANDIDATUL IDEAL:
Angajam persoane pentru ingrijire batran in Austria
Se cer cunostinte reale de limba germana.
- Persoanele care nu cunosc limba, dar doresc sa o invete, pot fi indrumate.
- seriozitate;
- responsabilitate;
- calm;
- adaptivitate;
-rezistenta la stres,
- experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
RESPONSABILITATI:
Ingrijirea la domiciuliu in Austria si in Germania a varstnicilor consta in : ajutor pt deplasare, hranire,menaj, mentinerea intacta a contactelor sociale, comunicare, aprovizionare, pastrarea unui climat sanatos in locuinta.
BENEFICII:
-salariul 1100€ - 1500€/luna in functie de nivelul de lb germana, experienta in domeniu si complexitatea cazului.
- Se întocmesc toate documentele necesare de catre agentia noastra.
- Cazare, masa si transport asigurat, asigurare medicala si taxe sociale platite.
Va rugam sa trimiteti CV cu foto.