categoriiJoburi pe categorii

Ingrijire batrani in Austria

Tara : Romania
Oras : Toate Orasele
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 30
Valabilitate : 14-08-2013
CANDIDATUL IDEAL:
Angajam persoane pentru ingrijire batran in Austria
Se cer cunostinte reale de limba germana.
- Persoanele care nu cunosc limba, dar doresc sa o invete, pot fi indrumate.
- seriozitate;
- responsabilitate;
- calm;
- adaptivitate;
-rezistenta la stres,
- experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
RESPONSABILITATI:
Ingrijirea la domiciuliu in Austria si in Germania a varstnicilor consta in : ajutor pt deplasare, hranire,menaj, mentinerea intacta a contactelor sociale, comunicare, aprovizionare, pastrarea unui climat sanatos in locuinta.
BENEFICII:
-salariul 1100€ - 1500€/luna in functie de nivelul de lb germana, experienta in domeniu si complexitatea cazului.
- Se întocmesc toate documentele necesare de catre agentia noastra.
- Cazare, masa si transport asigurat, asigurare medicala si taxe sociale platite.
Va rugam sa trimiteti CV cu foto.
Agentia noastra de recrutare are ca principal obiect de activitate "Selectia si plasarea fortei de munca" atat in Romania cat si in strainatate! Echipa noastra tanara, dinamica si entuziasta, va ofera garantia unor servicii de calitate, misiunea noastra fiind de a oferi clientilor nostrii un proces de consiliere si recrutare cat mai "transparent", de a satisface dorintele acestora prin gasirea unor locuri de munca cat mai apropiate de experientele si cerintele candidatilor...