categoriiJoburi pe categorii

ELECTRICIAN

Tara : Romania
Oras : Brasov
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 3
Valabilitate : 05-08-2018
CANDIDATUL IDEAL:

ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII UTILAJE SI ECHIPAMENTE INDUSTRIALE

Profilul candidatului:
- Studii tehnice

- Experienta anterioara relevanta
- Cunostinte tehnice foarte bune.
- Disponibibilitate de lucru in schimburi
- Persoana ordonata si dornica sa isi imbunatateasca cunostintele profesionale.

Responsabilitati:
- Participa la instalarea, punerea in functiune si mentenanta utilajelor si echipamentelor     Diagnosticarea stării de funcţionare;
- Întreţinerea curentă a echipamentelor;
- Remedierea defecţiunilor;
- Execută lucrări de întreţinere curentă şi înlătura toate dereglările şi defecţiunile apărute în timpul funcţionării echipamentelor;
- Executa probele de funcţionare după efectuarea reparaţiilor şi repunerea în parametrii tehnici din documentaţia maşinilor;
- Executarea de reparaţii curente şi reparaţii capitale.
- Lucrările efectuate se aplică la o mare diversitate de maşini, utilaje şi instalaţii automatizate

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon: 0268308281, 0731121041 sau pe adresa de email: cristina.florea@eldon.com.

Eldon este o companie multinationala ce comercializeaza o gama larga de cofrete si dulapuri industriale...