categoriiJoburi pe categorii

Bucatar–Ajutor Bucatar

Tara : Romania
Oras : Toate Orasele
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 19-07-2017
CANDIDATUL IDEAL:

ASIGURAM CAZARE

Responsabilitati:
- Prepara produsele respectand retetarul;
- Monteaza preparatele pe obiectele adecvate;
- Mentine standardele de igiena si calitate;
- Respecta timpul de executie al preparatelor;
- Pastreaza in conditii adecvate ustensile si aparatura.

Cerinte:
- certificat de calificare in domeniu;
- experienta in domeniu;
- abilitati foarte bune de comunicare si adaptabilitate;
- capacitate de reactie, dinamism si perseverenta;
- atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii;
- dorinta de autoperfectionare;
- cunostinte de limba engleza – prezinta avantaj;

Oferta
- pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei:
- Hotel de 4* dotat cu restaurant cu specific romanesc ce se va deschide in curand in Paltinis.

0726 652 097