categoriiJoburi pe categorii

Asistent vanzari

Tara : Romania
Oras : Piatra Neamt
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 16-06-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Angajam Asistent vanzari pentru magazin Xpress din Kaufland Piatra Neamt.
Descrierea jobului
Responsabilitati:

- scanare produse;
- incasare bani;
- primire bani la intrare in tura/ predarea acestora la iesirea din tura;
- introducere marfa la raft;
- mentinere aspect magazin;
- curatenie;
- interactiune cu clientii: informatii promotii/ campanii existente in magazin;
- monitorizare termene de valabilitate;
- orice alte sarcini relevante postului.

Cerinte:

- Diploma de 10 clase absolvite
- Nu se solicita experienta anterioara
- Bun comunicator
- Istet si de cuvant
- Respectarea obligatiilor
- Organizat si atent la detalii
- Initiativa
- Atitudine pozitiva de lucru
- Capacitate de concentrare si analiza
- Abilitati de comunicare.

Descrierea companiei
XPRESS este o retea de magazine in format tabac & convenience, cu un portofoliu de produse format din tigarete, tutun si accesorii, presa, jocuri si produse ale loteriei romane, cartele si vouchere preplatite precum si din alte categorii de produse si servicii complementare mixului principal (carti, bilete transport , jucarii, bauturi racoritoare & alcolice, cafea, dulciuri, servicii financiare si postale), magazinele noastre fiind situate in centre comerciale moderne.

0744 578 367