categoriiJoburi pe categorii

Asistent Manager

Tara : Romania
Oras : Bucuresti
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 06-01-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal:

• Cunoştinţe foarte bune de operare PC: procesare text (Word), calcul tabelar (Excel)
* Cunostinte de gestionare/arhivare documente;
* Cunoasterea limbii engleze nivel mediu/avansat;
* Persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva,cu un simţ al responsabilităţii crescut;
* Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
* Abilităţi de exprimare scrisă si orală;
* Bune aptitudini organizatorice;
* Abilităţi de prioritizare;
* Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
* Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
* Carismă şi prezenţă agreabilă;
* Punctualitate
*Permis de conducere.
*Cunostinte de vanzari/marketing
*Disponibilitate la lucru peste program
* Disponibilitate la deplasari in tara.
* Aspect Placut
* Varsta 18-35 ani

Descrierea jobului:

* Efectuezi activitati administrative si de secretariat, de ordonare si arhivare acte;
* Efectuezi activitati de contabilitate primară (registru de casă, facturi, chitanţe, internet banking);
* Elaborezi şi redactezi documentele cerute de management;
* Preiei înregistrarea şi distribuirea documentelor sosite la sediu catre alte compartimente implicate;
* Îndosariezi şi arhivezi corespondenţa şi mesajele primite din partea partenerilor, clientilor sau a celorlalţi angajaţi;
• Asiguri redactarea documentelor/corespondentei din protocolul cu partenerii de afaceri ai firmei;
*Preiei apelurile telefonice ;
* Testare Produse
* Elaborezi prezentari si oferte
* Expediezi corespondenta/colete;
* Predari comenzi
* Asiguri necesarul de papetarie si birotica;
*Organizezi si actualizezi situatii, pastrezi si operezi in diverse registre de evidenta

Salariu atractiv.

Cv-ul (cu poza) se poate trimite pe adresa ladylustsrl@gmail.com