categoriiJoburi pe categorii

Asistent manager în imobiliare

Tara : Romania
Oras : Bucuresti
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 5
Valabilitate : 24-06-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Cautam noi colegi care să întregească echipa noastră!

Suntem o echipa ambițioasă și cu obiective bine stabilite.

Dacă ești: ambițios, pozitiv, responsabil, punctual, dispus să lucrezi atât la birou cât și pe teren, cu abilități de comunicare și negociere, cunoștințe medii de operare PC, orientat spre succes și iti doresti sa te afirmi intr-o echipa plina de energie, te așteptăm în echipa noastră!!!

RESPONSABILITATI:

-Identificarea celor mai noi proprietăți de pe piață
-Contactarea proprietarilor
-Stabilirea intâlnirilor
-Încheierea contractelor

BENEFICII:

Ce oferim?

-Salariu fix plus comision progresiv
-Cursuri de specializare
-Birou performant cu o amplasare reușită
-Oportunitate de câștiguri peste media din piață
-Șansa de afirmare

Aplică acum și vei face parte dintr-o echipă energică!!!