categoriiJoburi pe categorii

Angajare tapiteri in Franta

Tara : Franta
Oras : Bacau
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 2
Valabilitate : 18-01-2019
CANDIDATUL IDEAL:

Criterii de selectie:
- experienta in procesul tehnologic de fabricare in serie de saltele,
canapele si fotolii
- minim 1 an experienta in mediu industrial de productie mobilier

Descrierea postului:
- se executa lucrari de ansamblare / montaj

Ca angajat al companiei Smile Import Oy vei beneficia de:
- contract de munca full time conform legislatiei finlandeze,
permanent, ore suplimentare, concediu de odihna platit
- posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care
corespund profesional
- asigurari medicale clinica privata
- salariu motivant conform grilei de salarizare / aptitudinilor dovedite
- cazare in conditii decente
- asistenta in limba romana (intocmirea actelor, vizite medicale etc)

Candidatul ideal
- capacitatea de a finaliza la timp si in parametrii de calitate lucrarea
incredintata
- limba engleza la nivel conversational
- adaptabilitate la lucru individual si / sau echipa

Descrierea companiei:
Smile Import Oy functioneaza de 11 ani pe piata de munca din Finlanda, avand ca angajati doar personal din Romania. Facem parte din concernul Smile, avand astfel clienti peste 1100 de companii pe tot teritoriul Finlandei. La nivel de concern, Smile Oy plateste salarii la 10 000 de angajati lunar, in toate sectoarele de activitate. In Romania suntem reprezentati de compania Adicio Pro SRL.

Persoanele selectate vor fi contactate de reprezentantii nostri din Romania.

TEL: 0754 211 284