categoriiJoburi pe categorii

Angajare casiera in sali de joscuri Oradea

Tara : Romania
Oras : Oradea
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 2
Valabilitate : 30-12-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc, angajam fete si baieti pentru pozitia de casier incasator in locatiile noastre din Oradea.

Cerinte:
- minim 10 clase;
- persoane sociabile, placute, amabile;
- atentie la detalii;
- seriozitate;
- responsabilitate.

Descrierea postului:
- intampinarea clientilor;
- oferirea informatiilor necesare privind regulile de joc si promotiile companiei;
- servirea clientilor;
- cunoasterea tuturor produselor si serviciilor oferite;
- experienta nu este obligatorie!

Beneficii:
- instruire in cadrul companiei;
- posibilitati de avansare in cadrul companiei;
- mediu de lucru placut;
- salarizare atractiva cu posibilitate de crestere in functie de performante;
- sistem de bonusare in functie de performante;
- echipament de lucru;
- program flexibil, in ture, 12/24 - 12/48.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati! TEL: 0729 974 850