categoriiJoburi pe categorii

Ajutor bucatar

Tara : Romania
Oras : Sibiu
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 1
Valabilitate : 24-06-2018
CANDIDATUL IDEAL:

Pentru restaurant select cautam AJUTOR BUCATAR

RESPONSABILITATI :
- Ajutor pentru bucatari la pregatirea ingredientelor si semipreparatelor.
- Ajutor pentru bucatari la gatit si la plating
- Folosirea instrumentelor de bucătărie precum și respectarea normelor igienico-sanitare.
- Manipularea corecta a echipamentului de lucru, a marfii si a altor instrumente specifice.

- Absolvent de liceu sau scoala profesionala;
- Aspect fizic îngrijit și igienă personală riguroasă;
- Pasionat de bucatarie, serios si consecvent.
- Preocupare pentru dezvoltarea profesionala;
- Dorinta de munca.

OFERTA:
- salariu motivant;
- sansa de a lucra intr-un restaurant select si de a invata de la cei mai buni.

Informatii la tel. 0749082969 sau la sediul nostru din Sibiu, Str. Rennes nr. 3.