categoriiJoburi pe categorii

Angajam muncitor necalificat pentru autostrada Deva-Sibiu!

Tara : Romania
Oras : Deva
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 0
Valabilitate : 14-08-2013
CANDIDATUL IDEAL:
Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii romanesti specializate in domeniul semnalizarii rutiere.
Titlu post:
MUNCITOR NECALIFICAT PENTRU MONTAREA PARAPETILOR DE PROTECTIE PE AUTOSTRADA
Nr. de persoane: 5 Persoane

Locaţia : Orastie, Deva

Cerinţe necesare ocupării postului:
1. Conditie fizica buna.
2. Abilitatea  de a ridica greutati (30 – 40 kg).
3. Disponibilitate pentru program prelungit.

RESPONSABILITATI:
Responsabilităţi:
1. Montarea parapetilor de protectie pe autostrada Deva – Sibiu.
2. Ridicarea parapetilor si fixarea acestora cu suruburi.

BENEFICII:
Se oferă:   1.    Salariu + plata orelor suplimentare + prime
                   2.    Decontare 100% transport catre si de la locul de munca.
                   3.    Bonuri de masa  - in valoare de 9 lei pe zi lucratoare.
                   4.    Program de lucru – de luni pana vineri, intr-un singur schimb: 7.00 – 16.00.

Contact:
  Claudia.vidican@publiceuroconsulting.ro Tel: 0728.270.875

Public Euroconsulting este o agentie de prestari servicii care are ca obiectiv gasirea celor mai bune solutii pentru compania Dvs., atat in ceea ce priveste personalul, punandu-va la dispozitie solutii complete de personal, cat si in ceea ce priveste creare si consolidarea imaginii firmei Dvs...
Acest job a expirat.
70 persoane au aplicat.