categoriiJoburi pe categorii

Îngrijire bătrâni

Tara : Italia
Oras : Botosani
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 4
Valabilitate : 11-09-2017
CANDIDATUL IDEAL:
Dacă sunteți o fire pozitivă,ati lucrat deja în domeniul asistenței și știți limba italiana atunci sunteți candidatul ideal.Sc Family Care Jobs SRL oferă permanent locuri de muncă pe postul de îngrijire bătrâni în zona de Nord a Italiei. Oferim și cerem seriozitate.Pentru relații sunați la numărul de telefon +40773923713
RESPONSABILITATI:
Supravegherea persoanei, ajutorul in toate activitățile zilnice de la igiena personala,la gătit și îngrijirea casei.
BENEFICII:
Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata în baza legii statului italian cu toate contribuțiile plătite .